iSmart Club — on robootika- ja legokonstrueerimisekool, mis on edukalt töötanud laste ja täiskasvanutega juba üle kuue aasta. Me ei mängi lihtsalt LEGO®, vaid uurime mehaanikat, matemaatikat, programmeerimist, arhitektuuri ja ümbritsevat maailma. Õpime, osaleme võistlustel ning võidame! Koolivaheajal viime läbi väga lahedaid linnalaagreid!

Robootika kool

Meie robootikakooli õppeprogramm koosneb kuuest põhikursusest, mille on välja töötanud professionaalsed metoodikud, lähtudes LEGO® Education soovitustest 5-12-aastastele lastele. Meie tundides osaledes ja arendvatest LEGO® komplektidest erinevaid mudeleid ehitades saavad noored programmeerijad ja insenerid oluliselt laiendada oma silmaringi ning selgitada välja palju programmeerimise, mehaanika, füüsika, arhitektuuri ja ümbritseva maailma kohta.

Tunnid toimuvad erinevates Tallinna lasteaedades ja koolides.

Lähemalt…

Linnalaagrid

Koolivaheajal viime läbi lõbusaid ja harivaid laste linnalaagreid vene keeles, millest igaühe jaoks koostatakse ainulaadne programm. Päeva jooksul mängivad lapsed palju mänge, teevad loovtööd, konstrueerivad ja programmeerivad roboteid, muutuvad superkangelasteks, jalutavad hea ilmaga, külastavad huvitavaid kohti, mida segab vaid maitsev lõunasöök. Ja loomulikult juhib selles kõiges LEGO®!

Ülesanded, mängud, meistriklassid: mitte ühtegi päeva – mis seal ikka! – ükski tund linnalaagris ei möödu ilma lemmikkonstruktorita!

Lähemalt… (vene keeles)