Mängutreeningud

LEGO® ja äri

Ülesannete täitmine ja professionaalselt suunatud mängud tuttavate LEGO® klotside abil aitavad igal ettevõttel probleeme uuel, kiirel ja tõhusal viisil lahendada.

Mida saab teha?

✓ pidada strateegilisi istungeid

✓ äriplaane väljatöötada

✓ tegeleda ärimudelite loomisega

✓ luua uusi tooteid (R&D)

✓ optimeerida teenuseid (R&D)

✓ koolitada töötajaid (HR)

✓ kutsuda tööle uusi kolleege (HR)

✓ avalikustada suhteid partnerite ja klientidega

✓ lahendada konfliktsituatsioone

Saate tellida treening oma organisatsiooni liikmetele või tulla “Ettevõtte kuubikut” mängima!

Kuidas see töötab?

Koolituse käigus kasutavad osalejad erinevaid LEGO® klotse, et modelleerida organisatsiooni ja ärilist tegelikkust. Plokkide abil ehitatakse erinevate olukordade prototüüpmudeleid, mis on aluseks rühmaarutelule, kogemuste vahetamisele, otsuste tegemisele ja erimeelsustest ülesaamisele. Osalejad annavad vastused rea küsimustele, mis on seotud nende projektide, strateegia, meeskonna, muutuste, tulevikuvisiooni ja muu sellisega. LEGO® konstruktsioonid võimaldavad teil vaadata probleemide lahendamist erinevatest vaatenurkadest, vaadata ennast ja oma töötajaid uuel viisil. Koolitusel osalejad arutlevad LEGO® metafoore kasutades olulisi asju, millele nad ei olnud varem mõelnud või millest ei olnud valmis meeskonnaga rääkima, esitavad täpsustavaid küsimusi, annavad tagasisidet nähtu ja järelduste kohta: nii jõuab meeskond ühise nägemuseni. Koolituse aluseks on veendumus, et iga osaleja saab anda olulise panuse arutelusse, lahendusse ja tulemusse ning seejärel väljendada valmisolekut ühtset mudelit ellu viia, kuna ta ise panustas selle loomisesse ja jagab selle väärtust.

Küsimuse püstitamine

Sissejuhatav osa, probleemi arutamine, päringu koostamine.

Mudeli ehitamine

Individuaalne ja koostööl põhinev ehitamine LEGO® klotsidest.

Loo loomine

Arutelu, parimate lahenduste otsimine, mõttevahetus.

Refleksioon

Enda ja kollektiivi aktiivsuse vaatlemine ja analüüs.

Mis on “Ettevõtte kuubik”?

“Ettevõtte kuubik” on meeskonnamäng, mis sarnaneb mõneti pubiviktoriinidega: moodustate 2-6-liikmelise meeskonna, tulete kohale ja täidate erinevaid ülesandeid aja peale. Erinevus seisneb selles, et te lahendate kõik mõistatused, küsimused, osalete muusika- ja kunstiviktoriinides LEGO® abil.

Mängu saab mängida nii sama asutuse meeskondadele kui ka duelli vormis erinevate ettevõtete esindajate vahel. Teie kontoris või meie ruumides. Kirjutage meile info@iSmartClub.ee ja me valime sobiliku aja ja koha!

Maksumus — 10 eurot osaleja kohta.